Jak stworzyć stronę internetową parafii i stronę na Facebooku

Być może słyszałeś termin strona internetowa parafii i strona na Facebooku, ale jak stworzyć stronę internetową parafii i stronę na Facebooku to już inna sprawa. Cóż, stworzyliśmy dla Ciebie prosty przewodnik, aby to ułatwić.

Tworzenie strony internetowej parafii

Istnieje wiele rzeczy, o których należy pamiętać podczas tworzenia strony internetowej parafii. Niektóre z tych ważnych rzeczy to:

Cel

Jaki jest główny cel strony internetowej? Strona parafialna powinna być w stanie spełnić cel parafii.

Treść

Jaki rodzaj treści jest wymagany na stronie internetowej? Jakie informacje są wymagane do umieszczenia na stronie internetowej?

Użyteczność

Użytkownik powinien być w stanie poruszać się po stronie bez żadnych trudności. Rozmiar czcionki, kolor, tło itp. powinny być zgodne z przeznaczeniem strony.

Projekt

Czy projekt jest zgodny z przeznaczeniem strony? Jeśli tak to świetnie, jeśli nie to trzeba przeprojektować stronę.

Strona na Facebooku

Strona na Facebooku to coś innego. Tworząc stronę internetową parafii, konieczne jest posiadanie profilu na Facebooku. Można to zrobić na trzy sposoby:

Wykorzystać własne konto na Facebooku.

Jeśli masz istniejące konto na Facebooku to możesz je wykorzystać. Jeśli nie masz takiego konta, możesz zarejestrować się używając swojego numeru telefonu komórkowego.

Użyj aplikacji Facebook

Jeśli nie masz konta na Facebooku, możesz to zrobić, pobierając aplikację Facebook, a następnie zarejestrować się.

Użyj trzeciej strony aplikacji Facebook

Jeśli masz smartfon to możesz pobrać aplikację Facebook z Google Play Store.

Po zarejestrowaniu się, możesz zacząć umieszczać wiadomości, obrazy, filmy, linki, ankiety i inne. Możesz również tworzyć grupy, strony i wydarzenia oraz promować je.

Wnioski:

Zawarłem również kilka wskazówek, które pomogą Ci w tworzeniu strony internetowej parafii i strony na Facebooku. Mam nadzieję, że post się podobał.